Om du letar efter bra 21"-fälgar kan OZ Hyper XT HLT Grey Polished vara värt att ta en titt på. Fälgbredden för denna variant av OZ Hyper XT HLT Grey Polished är 9". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 30 mm. Detta är en fälg med 79.1 mm stort navhål. OZ Hyper XT HLT Grey Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa OZ Hyper XT HLT Grey Polished från BytHjul genom länken nedan.
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
10 807 kr | Besök BytHjul |
Märke | OZ |
---|---|
Modell | Hyper XT HLT Grey Polished |
Diameter | 21" |
Fälgbredd | 9" |
Antal bultar | 5 |
Cirkeldiameter | 112 |
Bultcirkel | 5/112 |
Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
Navhål | 79.1 mm |
OZ Hyper XT HLT Grey Polished, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.
OZ Hyper XT HLT Grey Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 50.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 22 mm. OZ Hyper XT HLT Grey Polished är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
21"-fälg av modellen Hyper XT HLT Grey Polished från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 26 mm.