Om du letar efter bra 19"-fälgar kan Soleil LXM-1 Matt Black Polished vara värt att ta en titt på. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. Soleil LXM-1 Matt Black Polished har en fälgbredd på 9.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på Soleil LXM-1 Matt Black Polished är 5/112.
Inpressningsdjupet för Soleil LXM-1 Matt Black Polished är 21 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.4 mm. Soleil LXM-1 Matt Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Soleil LXM-1 Matt Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 701 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Soleil |
|---|---|
| Modell | LXM-1 Matt Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 21 mm |
| Navhål | 66.4 mm |
Soleil LXM-1 Matt Black Polished, 21"-fälg, 10.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
Denna 21"-fälg från Soleil har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 20 mm. Modellen heter LXM-1 Matt Black Polished.
Soleil LXM-1 Matt Black Polished, 21"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.
Soleil LXM-1 Matt Black Polished, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.