Med ett pris på 2073 kronor är MAK DaVinci Black Polished ett bra alternativ bland 17"-fälgarna. MAK DaVinci Black Polished har en fälgbredd som är 7". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Denna variant av DaVinci Black Polished har ett navhål/centrumhål som är 57.1 mm stort. Du hittar mer information om MAK DaVinci Black Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 073 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | DaVinci Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
MAK DaVinci Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 45.
DaVinci Black Polished från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
DaVinci Black Polished från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 46 mm. MAK DaVinci Black Polished är 17" och har en bultcirkel på 5/112.